יום רביעי, 17 בפברואר 2010

מתכון מנצח: שניצלים, שוקולד, ופינגוויניםעזבו אותנו מדולפינים, פינגווינים, קרחונים, ופיורדים............היום בילינו כל היום במפעל שוקולד!!!!!!!!!!!!!!! אין יותר מאושרת ממני, חוץ מנויה. הגענו ל DUNEDIN - עיר לא קטנה (השניה בגודלה באי הדרומי) בחוף המזרחי של ניו זילנד, שגם בה בכל פיסת דשא פנויה יושבות (הן אפילו לא טורחות לעמוד) כבשים ומלחחות עשב. המפעל הוא של CADBURY והסיור כולל איזה חטיף שוקולד כל מטר וחצי. (תודיעו לחיה מש.מ. שאני חוזרת ובגדול!!!) בסוף רואים מולנו טון (!!!!) של שוקולד נוזלי נשפך איזה 10 מטרים באויר כשקצת מתיז עליך. IVE DIED AND GONE TO HEAVEN ומכיוון שהיינו צריכים משהו לאזן את המתיקות קינחנו בסושי במסעדה מול המפעל J
האתר קמפינג מאוד כייפי – בריכה, גן שעשועים, טרמפולינה, חדר משחקים לגוגו, וכמה משפחות של ישראלים – נויה בעננים. היא אפילו קנתה היום מדבקות לאוסף שלה. גילי פוצץ אותה בשניצלים ביתיים לא. ערב וכל המחנה הגיע להסניף קצת ריח של בית מחוץ לקראוון שלנו.
לילה טוב בנתיים
אעלה עוד תמונות

תגובה 1:

 1. או.קי. אני כבר לא עומדת בזה.
  התמונות מ ד ה י מ ו ת.
  אתם פשוט נראים מאושרים עד סוף העולם שמאלה.
  חן, אני קוראת בשקיקה כל מילה ואני נעשית יוקה מקינאה.
  גילי, שאפו על אירגוני האוכל ומסע האלונקות שאתה עושה. ( יש לי הרגשה שגורי לא מאד קל ולפי האוכל שהוא אוכל בכל תמונה שנייה, יש לי הרגשה שזה הולך ונהיה כבד יותר).
  נויה, עיזבי אותך מלימודים ובית ספר, אין אבל אין כמו חוויות של טיולים, הכרת העולם ברגליים, אני מקנאה בך.
  גורי, תמשיך לבלות, אתה מתוק בצורה בלתי רגילה.
  משפחת דודקביץ', נשיקות ותממשיכו לבלות ולעדכן.

  רגינה

  השבמחק